SZCZECIN TECHNIK SERWIS Technika Podnoszenia - 91 462 38 97

Firma Szczecin Technik Serwis (STS) istnieje na rynku od blisko dwudziestu lat. Oferujemy Państwu naszą fachową wiedzę i doświadczenie, a każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie. Kontaktując się z nami, zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo, produkt po najlepszej cenie oraz dobór rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Mamy dla Państwa w ofercie kilka tysięcy produktów dźwignicowych i osprzętu. Każdy nasz Klient otrzyma produkt, którego potrzebuje. W ciągłej sprzedaży posiadamy liny stalowe, nierdzewne, ocynkowane oraz włókienne, zawiesia linowe, zawiesia łańcuchowe, pasowe, wężowe, pasy transportowe, szakle, haki, w tym haki budowlane, szekle, napinacze łańcuchowe, łańcuchy, uchwyty, wciągniki, kausze, zaciski, ściągacze, ogniwa, końcówki stożkowe, szybkozłącza oraz bogatą linię osprzętu i akcesoriów.

Wykonujemy atestacje wyrobów sprzedawanych przez naszą firmę oraz powierzonych przez Klienta. W szczególności dotyczy to zawiesi linowych, łańcuchowych oraz uchwytów do podnoszenia blach w pionie i poziomie.

Proponujemy Państwu korzystne warunki rozliczeń, atrakcyjne rabaty i pełne wsparcie doradcze.

adres

ul. Andrzeja Struga 62-64
70-784 Szczecin
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!